Szafy na zamówienie

Główną ideą przyświecającą nam podczas projektowania mebli z naszego portfolio jest przekonanie, że pełnia elegancji jest niemożliwa do osiągnięcia bez pewnej dozy minimalizmu. Wierzymy, że prawdziwa funkcjonalność tkwi w prostocie, dlatego nasze regały i szafki wiszące na zamówienie obficie czerpią z bogactwa geometrycznych kształtów, stanowiąc przykład iście niecodziennej formy powstałej ze znajomych składowych. Odważna myśl projektowa to jednak nie wszystko — naszym propozycjom towarzyszy również niezwykłe przywiązanie do użytkowego aspektu poszczególnych modeli.

 

Awangardowa szafa na zamówienie — powiew świeżości dla Twojego wnętrza

 

Niewątpliwym znakiem rozpoznawczym naszych mebli jest dość szeroko rozumiana zabawa formą — nie inaczej jest w przypadku naszej wiszącej szafy na zamówienie. Regały z tej kategorii stanowią swoistą wariację na temat tradycyjnej konstrukcji, a znajome kształty mieszają się tutaj z niecodziennym układem półek. Taka kombinacja sama w sobie znakomicie oddaje nastrój, który pragnęliśmy wywołać takim projektem — ta wizualna zagwozdka ma na celu nieco odświeżyć nasze wnętrza, a sprawdzi się doskonale zarówno w kontekście wystroju nowoczesnego, jak i klasycznego.

Nasze szafy na zamówienie wykonane są z trwałej płyty meblowej MDF, która zapewnia odpowiedni poziom wytrzymałości na ewentualne uszkodzenia mechaniczne wynikające z codziennego użytkowania. W kwestii lakierowania postawiliśmy na połączenie naturalnej struktury drewna z nieco bardziej stonowaną szarością, przywodzącą na myśl chłodny grafit.

 

Designerskie meble do salonu, sypialni i pokoju

 

Zapraszamy do zapoznania się z różnymi modelami wiszących szaf na zamówienie, które czekają na Ciebie na naszej stronie internetowej. Tam też znajdziesz szczegółowy opis każdej propozycji wraz z dokładnymi wymiarami. Zapoznaj się także pozostałymi kategoriami mebli, które znajdziesz w naszym wirtualnym portfolio — to z kolei nieustannie się powiększa, więc warto pozostać na bieżąco. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu.