Stoliki na zamówienie

Unikalne i oryginalne meble oraz inne elementy wyposażenia to skuteczny sposób, aby nadać wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Nasza firma wykonuje atrakcyjne wizualnie stoliki na zamówienie, które odświeżą Twoje mieszkanie, nadając mu nieco wyrafinowanego sznytu. Wiele dostępnych wariantów zdobniczych oraz nasza otwartość na wszelkie sugestie i zapytania pozwolą Ci na łatwe odnalezienie upragnionego egzemplarza, który doskonale wpiszę się w Twoją wizję wystroju.

 

Oryginalne stoliki na zamówienie — odmień swoje wnętrze za jednym zamachem

 

Nasza oferta pełna jest oryginalnych propozycji, które doskonale wpiszą się we wnętrza o bardzo zróżnicowanym charakterze. Począwszy od mieszkań utrzymanych w tonie klasycznym — tu prym wiodą takie modele jak Dywan czy Iluzja — poprzez te, które stanowią wprost idealne uzupełnienie pomieszczeń o nieco bardziej nowoczesnym zacięciu (między innymi Kiwi oraz Fantasmagoria), a na modelach niezwykle uniwersalnych kończąc. Jednak jest zaledwie sugestia — pamiętajmy, że te najbardziej kultowe elementy wystroju są często wynikiem odważnych eksperymentów.

Blaty oferowanych przez nas stolików na zamówienie wykonane są z wytrzymałej płyty MDF pokrytej trwałym lakierem. Zaletą tego rodzaju materiału jest bezsprzecznie jego trwałość oraz jednolitość — brak jakichkolwiek sęków czy naturalnych ubytków znacząco zwiększa odporność na uszkodzenia mechaniczne. Z kolei nogi proponowanych przez nas mebli powstają z drewna bukowego lub — w wersji klasycznej — lub też z metalu, w wariancie hairpin przywodzącym na myśl wnętrza industrialno-loftowe.

 

Unikalne wzory dla każdego typu wnętrza — stoliki na zamówienie

 

Codzienny komfort domowników w dużej mierze zależy od walorów wizualnych mieszkania, dlatego warto zadbać o wyposażenie utrzymane w stylu, który możliwie najdokładniej odzwierciedla Twoje upodobania estetyczne. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją poszczególnych propozycji stolików na zamówienie, którą znajdziesz w opisie danej oferty.