Stolik kawowy Dures

Gdy przeglądasz katalogi meblowe, twoją uwagę przyciągają rozwiązania wyróżniające się ciekawymi kształtami? Jeśli szukasz elementu wyposażenia wnętrza, który z jednej strony zachwyci cię swoim wyglądem, a z drugiej - wysokim stopniem funkcjonalności, na pewno przypadnie Ci do gustu oferowany przez nas stolik kawowy DURES. Nakładające się na siebie dwie warstwy w różnych wersjach kolorystycznych stanowią gwarancję wprowadzenia odrobiny niekonwencjonalności w twoją przestrzeń domową oraz ukazania cię jako osoby o wyjątkowym guście pod względem aranżacji wnętrz.

 

Solidność wykonania i wyjątkowy styl

 

Spożywanie kawy przy takim stoliku staje się czystą przyjemnością - zarówno w gronie rodzinnym, jak i w towarzystwie przyjaciół. Otwarta z jednej strony przestrzeń mebla pozwala na to, by produkt potraktować również jako miejsce, gdzie można schować niektóre drobiazgi, które nie muszą być pod ręką.

 

Niekonwencjonalność, wyjątkowy styl, funkcjonalne połączenie kolorów - jeśli zależy ci na tych cechach, nie istnieje lepsza propozycja niż model DURES.

Dostępność

5 dni od złożenia zamówienia

Wymiar

843*528*430 mm

Kolorystyka

Materiał

PŁYTA MEBLOWA