Skarbonki na zamówienie

Oszczędzanie pieniędzy może przyjmować przeróżne formy — od dobrze oprocentowanej lokaty w banku, aż po przemyślane inwestycje rynkowe. Poniżej przedstawiamy jednak znacznie prostszy sposób gromadzenia własnych środków, a do tego taki, który nie wymaga zaawansowanej wiedzy z zakresu finansów. Nasza skarbonka na zamówienie to doskonałe rozwiązanie, by odłożyć nieco gotówki — zarówno dla najmłodszych, chcących mądrze rozdysponować własne kieszonkowe, jak i dla dorosłych, którzy przy pomocy regularnego oszczędzania pragną spełniać długoterminowe cele i marzenia. Nie bylibyśmy jednak sobą, gdybyśmy i temu elementowi wyposażenia domowego nie nadali charakterystycznego sznytu.

 

Skarbonka na zamówienie — tradycja w nowoczesnym wydaniu

 

Naszym zamysłem podczas projektowania owej skarbonki na zamówienie było stworzenie obiektu, który płynnie wkomponuje się w całość aranżacji danego wnętrza, jednocześnie nie rezygnując w żadnym stopniu z jego pierwotnej funkcji. Owocem tego toku rozumowania jest design wyposażenia na tyle uniwersalny i minimalistyczny, by doskonale odnaleźć się w szerokiej gamie nowoczesnych wystrojów, a jednocześnie na tyle charakterystyczny, aby nie popadać w banał.

W warstwie konstrukcyjnej postawiliśmy na klasyczny i kompaktowy sześcian o krawędzi 16 centymetrów. Taka forma — mimo pozornej prostoty — stanowi dosyć mocny element każdej aranżacji, któremu dodatkowego impetu dodaje przyciągająca oko warstwa kolorystyczne — skarbonka na zamówienie dostępna jest w kilku żywych odcieniach, widocznych poniżej. Obiekt wykonany został natomiast z wytrzymałej płyty meblowej, co za sprawą stosunkowo dużej odporności na wilgoć oraz wszelkie zarysowania zdecydowanie sprzyja długiemu użytkowaniu.

 

Stylowa forma oszczędzania

 

Nasze skarbonki wykonywane są na zamówienie, co oznacza, że każdemu egzemplarzowi opuszczającemu naszą pracownię poświęciliśmy niezrównaną ilość troski, uwagi oraz dbałości o szczegóły. Nasze propozycje stanowią nowoczesną interpretację klasycznej sztuki meblarskiej, co jest kluczowym elementem naszej tożsamości.