Kwietniki na zamówienie

Czasem wcale nie trzeba rewolucji, by w prosty sposób odświeżyć wystrój swojego wnętrza, jednym ruchem nadając mu nowoczesnego, nieco frywolnego charakteru. Taką właśnie funkcję pełni wiele unikalnych pozycji z naszego portfolio, a jedną z nich są unikalne kwietniki na zamówienie, które z powodzeniem sprawdzą się również w roli niecodziennego stolika kawowego. Niecodzienny charakter mebli z tej kategorii wymyka się prostej klasyfikacji, lecz to właśnie w uniwersalności leży największa zaleta tych elementów.

 

Oryginalny kwietnik na zamówienie — nowoczesna propozycja dla Twojego wnętrza

 

Projektując akcesoria stanowiące o sile niniejszej kategorii postawiliśmy na stosunkowo proste formy, które jednak za sprawą odważnej gry kolorem oraz skalą nabrały nieco zaskakującego charakteru. Pozorny minimalizm po nieco bliższych oględzinach ustępuje jednak miejsca uznaniu dla przemyślanego projektu. Meble dostępne są w kilku wariantach o różnej kombinacji barw i kształtów, tak aby jeszcze lepiej wkomponować się w Twoją wizję idealnego wnętrza.

Mimo że to wizualne walory naszych mebli są tym, co zdecydowanie rzuca się w oczy, równie wielką wagę przyłożyliśmy do funkcjonalnego aspektu propozycji z tej kategorii. Jak już wspomnieliśmy, nasz kwietnik na zamówienie wymyka się prostej kategoryzacji. Uniwersalność leżąca w stosunkowo prostej formule pozwala na wiele innych zastosowań — od niewielkiego stolika do salonu lub sypialni, poprzez półkę na książki, a na przyciągającej oko dekoracji kończąc. Jedynym ograniczeniem w kwestii aranżacji nowego nabytku jest Twoja wyobraźnia!

 

Kolorowy kwietnik na zamówienie — nieskończone możliwości

 

Kwietniki dostępne są w kilku wersjach, różniących się nieco układem poszczególnych modułów. Szczegółowe informację odnośnie wymiarów oraz wykorzystanych materiałów znajdziesz w opisie poszczególnych modeli. Mebel powstaje na zamówienie — dzięki temu masz pewność, że Twój egzemplarz jest unikalny, a jego jakość stanowi odzwierciedlenie niezwykłego przywiązania do detalu oraz najwyższych standardów wykonania.