Nasze realizacje

 

Nasze portfolio pełne jest produktów stworzonych z myślą o najróżniejszych aranżacjach, które łączy ta sama idea — elegancki minimalizm. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo meble do każdego domu i mieszkania, niezależnie od jego metrażu. Wiele z nich idealnie sprawdza się w pomieszczeniach nieustawnych, które ciężko wyposażyć za pomocą konwencjonalnych rozwiązań.

Barwne figury geometryczne, ekstrawaganckie wykończenia, proste kontury i nawiązujące do różnych stylów wzory. To nie tylko nasze designerskie meble na zamówienie, ale również dzieła sztuki użytkowej. Mają za zadanie nadać unikatowy styl Twojemu mieszkaniu. W portfolio znajdziesz fotografie wykonanych już przez nas projektów.


Zajrzyj do świata minimalistycznych mebli

 

  • Regał/szafka wisząca nr 1 i 2: prostota i funkcjonalność, a nade wszystko interesujący, nowoczesny wygląd.
  • Regał: symbol współczesnego designu dla osób lubiących radosne, kolorowe elementy w aranżacji wnętrz.
  • Biurko: nasz pomysł na miejsce do pracy to minimalistyczna budowa stolika wraz z dynamicznymi wizualnie szufladami na przechowywanie niezbędnych dokumentów.
  • Stolik dywan: nowoczesny, a zarazem nawiązujący do klasyki. Połączenie prostej struktury blatu z nieco bardziej tradycyjnym wykończeniem.
  • Sześcian nr 1 i 2: to najbardziej innowacyjny projekt naszej firmy. Kompaktowy, łatwy w przesuwaniu, wielofunkcyjny!
  • Skarbonka: minimalizm dotyczy również ozdób i dodatków. Taka właśnie jest pudełko-skarbonka dostępna w trzech wersjach kolorystycznych.

 

Niezależnie od Twojego gustu czy posiadanego wyposażenia wnętrz, znajdziesz wśród naszych produktów na zamówienie takie, które w pełni spełnią Twoje potrzeby. Zapraszamy do przeglądania zdjęć w naszym portfolio i bliższe poznanie designerskich mebli, stworzonych dla nowoczesnych, lubiących się wyróżniać osób. Aby je zamówić, zapraszamy do zakładki Kontakt na naszej stronie.